Управління освіти, культури, молоді і спорту Товстенської селищної ради

Турнір з міні-футболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. З нагоди свята на міні-футбольному полі зі штучним покриттям смт Товсте 02 червня 2023 року проведено турнір з міні-футболу між шкільними командами Товстенської громади. Змагання проводились в двох вікових категоріях: 2008 р.н. і молодші та 2006 р.н. та молодші. Участь взяло 6 команд. Три команди виступили в молодшій віковій категорії:

ФК «Устечківська гімназія», ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лисівці-1», ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. смт Товсте».

Три команди, які виступили в старшій віковій групі:

ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кошилівці», ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лисівці-2» ,ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. с.Поділля»

Турнір традиційно розпочато гімном України. Хвилиною мовчання вшановано пам'ять про дітей, які загинули від російської агресії та героїв, які віддали своє життя за Україну.

На спортивний захід завітали гості: селищний голова Іван Проданик, заступник селищного голови Ольга Копчук, начальник УОКМіС Михайло Палюх, які з вітальним словом звернулися до гравців.

Справедливе суддівство забезпечили судді: Олег Николяк- головний суддя, Олег Павлюк та Назар Мединський.

Футбольні баталії відбувалися на полі, за межами нього вирували емоції вболівальників. Молоді футболісти показали майстерність володіння м' ячем, тактичні здібності, витривалість. Всі гравці та гравчині заслуговують уваги. Переможців та призерів нагороджено кубками та грамотами, номінантів- медалями та грамотами.

За результатами змагань у віковій категорії 2008 р.н. і молодші в номінаціях:

«кращий гравець» нагороджено Звірика Дмитра,

«кращий бомбардир»- Проданика Станіслава,

«кращий воротар»- Плохушко Богдана

Командні місця розприділились наступним чином:

І місце- ФК «Устечківська гімназія»

ІІ місце –ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лисівці-1»,

ІІІ місце ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. смт Товсте».

Серед команд 2006 р.н. і молодші нагороджено в номінаціях:

«кращий гравець»-Мишковського Григорія,

«кращий бомбардир»- Гадзинського Руслана,

«кращий воротар» -Рівного Василя;

командні місця:

І місце- ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Поділля»

ІІ місце –ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лисівці-2»,

ІІІ місце ФК «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кошилівці»

Загалом змагання пройшли у надзвичайно дружній і захоплюючій атмосфері. З позитивними емоціями діти вирушили на літні канікули, а хто вже в доросле життя. Щасти Вам в усьому. Віри Вам у власні сили.Ми гордимося Вами.

Дякуємо ЗСУ , що нас оберігають.

Все буде Україна!